Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Schedule Timezone: GMT +02:00
Change Your Time Zone From Here :
All events are now scheduled GMT +02.00 Time Zone
Wednesday - Oct 5th, 2022
tv 01:00 College Football – SMU vs UCF
tv 02:00 Survivor – Season 43, Episode 3
tv 02:00 Chicago Med – Season 8, Episode 3
tv 02:00 DC’s Stargirl – Season 3, Episode 5
tv 02:00 Enamorándonos – Season 3, Episode 153
tv 02:00 Law & Order: Special Victims Unit – Season 23, Episode 7
soccer 12:00 Ethiopia Premier League : Bahardar vs Wolkite Ketema
soccer 14:00 UEFA Youth League : Real Madrid U19 vs Shakhtar Donetsk U19
soccer 14:00 Russian Cup : FC Volga Ulyanovsk vs. FK Rubin Kazan
soccer 15:00 AFC Cup : Sogdiana vs Kuala Lumpur City
soccer 16:00 UEFA Youth League : Sevilla U19 vs Borussia Dortmund U19
soccer 16:00 UEFA Youth League : Benfica U19 vs PSG U19
soccer 16:00 UEFA Youth League : Chelsea U19 vs Milan U19
soccer 17:00 South Africa DStv Premiership : AmaZulu vs Richards Bay
soccer 17:00 Hungary NB II : WKW ETO FC Gyor vs. Gyirmot FC Gyor
soccer 18:00 Bosnia and Herzegovina Premijer Liga : HSK Zrinjski Mostar vs. NK Siroki Brijeg
soccer 18:00 U19 European Championship Women : Portugal U19 (W) vs. Belgium U19 (W)
soccer 18:45 UEFA Champions League : Simulcast
soccer 18:45 UEFA Champions League : Salzburg vs Dinamo Zagreb
soccer 18:45 UEFA Champions League : RB Leipzig vs Celtic
soccer 19:30 South Africa DStv Premiership : Moroka Swallows vs Kaizer Chiefs
soccer 20:45 England Championship : Burnley vs Stoke City
soccer 20:45 England Championship : Hull City vs Wigan Athletic
soccer 20:45 England Championship : Middlesbrough vs Birmingham City
soccer 20:45 England Championship : Rotherham United vs Millwall
soccer 20:45 England Championship : Watford vs Swansea City
soccer 21:00 UEFA Champions League : Simulcast
soccer 21:00 UEFA Champions League : Chelsea vs Milan
soccer 21:00 UEFA Champions League : Real Madrid vs Shakhtar Donetsk
soccer 21:00 UEFA Champions League : Manchester City vs København
soccer 21:00 UEFA Champions League : Sevilla vs Borussia Dortmund
soccer 21:00 UEFA Champions League : Juventus vs Maccabi Haifa
soccer 21:00 UEFA Champions League : Benfica vs PSG
soccer 21:00 England Championship : Preston North End vs West Bromwich Albion
soccer 21:30 Argentina Primera División : Colón vs Patronato
soccer 00:00 Argentina Primera División : Defensa y Justicia vs Racing Club
soccer 00:00 Argentina Primera División : Atlético Tucumán vs Platense
soccer 00:00 Brazil Brasileirão : RB Bragantino vs Cuiabá
soccer 00:00 Brazil Brasileirão : Ceará vs Goiás
soccer 00:00 Brazil Brasileirão : Atlético Goianiense vs Fluminense
soccer 01:00 MLS : Charlotte vs Columbus Crew
soccer 01:00 Canadian Premier League : Forge vs Pacific
soccer 01:30 USL Championship : Louisville City FC vs. Detroit City FC
soccer 02:00 MLS : Inter Miami vs Orlando City SC
soccer 02:30 Argentina Primera División : River Plate vs Estudiantes
soccer 02:30 Argentina Primera División : Independiente vs Central Córdoba SdE
soccer 02:30 Brazil Brasileirão : Flamengo vs Internacional
soccer 02:30 Brazil Brasileirão : Santos vs Atlético Mineiro
soccer 02:30 Brazil Serie B : Cruzeiro vs Ituano
soccer 02:30 Colombia Primera A : Santa Fe vs Millonarios
soccer 03:00 CONCACAF League : Motagua vs Olimpia
cricket 09:00 1st T20I : Australia vs West Indies
cricket 11:45 Varsity CRI ’22: Final
cricket 16:00 LLC 2022 – India Capitals vs Bhilwara Kings – Final
tennis 04:00 ATP500 ’22: Japan Open D4 AM
tennis 04:00 ATP Tennis Rakuten Open Round of 16
tennis 05:00 Table Tennis WTT Team Championships Finals 2022
tennis 06:00 ATP World Tour 500 – Tokyo
tennis 08:00 ATP500 ’22: Astana Open D4 AM
tennis 10:00 ATP World Tour 500 – Astana
tennis 11:00 ATP500 ’22: Japan Open D4 PM
tennis 11:00 ATP Tennis Rakuten Open Round of 16
tennis 12:00 WTA 500: Ostrava
tennis 13:30 Table Tennis WTTC Finals ’22: D6 R16 / QFs
tennis 14:00 ATP500 ’22: Astana Open D4 PM
tennis 20:00 WTA 500 – AGEL Open
tennis 20:00 Table Tennis WTTC Finals ’22: D6 R16 / QFs
wwe 02:00 AEW: Dynamite
racing 15:45 SPEEDWAY | Team Junior Polish Championship
mlb 18:35 MLB : Toronto Blue Jays vs Baltimore Orioles
mlb 22:00 MLB : Los Angeles Angels vs Oakland Athletics
mlb 22:05 MLB : Toronto Blue Jays vs Baltimore Orioles
mlb 22:05 MLB : St. Louis Cardinals vs Pittsburgh Pirates
mlb 22:05 MLB : New York Yankees vs Texas Rangers
mlb 22:10 MLB : Philadelphia Phillies vs Houston Astros
mlb 22:10 MLB : Arizona Diamondbacks vs Milwaukee Brewers
mlb 22:10 MLB : Kansas City Royals vs Cleveland Guardians
mlb 22:10 MLB : Detroit Tigers vs Seattle Mariners
mlb 22:10 MLB : Atlanta Braves vs Miami Marlins
mlb 22:10 MLB : Washington Nationals vs New York Mets
mlb 22:10 MLB : San Francisco Giants vs San Diego Padres
mlb 22:10 MLB : Tampa Bay Rays vs Boston Red Sox
mlb 22:10 MLB : Chicago Cubs vs Cincinnati Reds
mlb 22:10 MLB : Minnesota Twins vs Chicago White Sox
mlb 22:20 MLB : Colorado Rockies vs Los Angeles Dodgers
basketball 18:00 Champions League : Bahcesehir Koleji vs. Igokea Aleksandrovac
basketball 18:30 Champions League : PAOK BC vs. JDA Dijon Basket
basketball 19:00 Germany BBL : Ratiopharm Ulm vs BG Göttingen
basketball 20:00 Spain Liga Femenina : Uni Girona CB (W) vs. Valencia BC (W)
basketball 20:30 Champions League : Iberostar Tenerife vs. BC Rytas Vilnius
basketball 20:30 Germany BBL : EWE Baskets Oldenburg vs Medi Bayreuth
nba 01:00 NBA : Philadelphia 76ers vs Cleveland Cavaliers
nba 01:00 NBA : Charlotte Hornets vs Indiana Pacers
nba 01:30 NBA : Boston Celtics vs Toronto Raptors
nba 02:00 NBA : Dallas Mavericks vs Oklahoma City Thunder
nba 04:00 NBA : Los Angeles Lakers vs Phoenix Suns
trophy 08:00 Sailing / Boating Surf: EDP VISSLA Pro Ericeira
trophy 09:00 Sailing / Boating WSL Portugal Stage: Challenger Series
trophy 17:00 Sailing / Boating WSL Portugal Stage: Longboard Tour
trophy 18:00 Futsal : Norway vs Serbia
darts 20:00 World Grand Prix – Day 3
handball 17:00 PGNiG Superliga : Piotrkowianin Piotrkow W vs Zaglebie Lubin W
handball 18:30 Denmark Damehandboldligaen : Horsens HK (W) vs. Herning-Ikast (W)
handball 18:45 Champions League : RK Celje vs. HBC Nantes
handball 18:45 Champions League : CS Dinamo Bucuresti vs. FC Porto
handball 19:00 Hungary NB I Women : Gyori Audi ETO KC (W) vs. Debreceni VSC (W)
handball 19:00 Sweden Handbollsligan : Ystads IF vs. IF Hallby
handball 20:45 Champions League : GOG vs Telekom Veszprem
horse 13:30 Live racing from around the UK Race Meeting
horse 14:00 Live Racing from Ludlow, Nottingham and Navan Race Meeting
horse 18:00 Live Racing from Kempton Race Meeting
hockey 11:00 Russia MHL : HC Taifun vs. Sahalin. Akuly U20
hockey 13:30 Russia MHL : Sibirskie Snaipery vs. Avto Yekater. U20
hockey 18:00 Champions Hockey League : TPS Turku vs. Grizzlys Wolfsburg
hockey 18:00 Champions Hockey League : Red Bull München vs. Tappara Tampere
hockey 18:10 Russia KHL : Spartak Moscow vs. SKA Saint Peters.
hockey 19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Tingsryds AIF vs. BIK Karlskoga
hockey 19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Sodertalje SK vs. HC Vita Hasten
hockey 19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : IF Bjorkloven vs. Almtuna IS
hockey 19:15 Champions Hockey League : HK Olimpija Ljubljana vs. EV Zug
hockey 19:30 Champions Hockey League : Eisbaren Berlin vs. Mountfield HK
hockey 20:20 Champions Hockey League : Red Bull Salzburg vs. HC Fribourg-Gotteron
hockey 05:00 Russia MHL : HC Taifun vs. Sahalin. Akuly U20
nhl 01:00 NHL : New York Rangers vs Boston Bruins
nhl 01:00 NHL : Washington Capitals vs Detroit Red Wings
nhl 02:00 NHL : 2 Winnipeg Jets vs Calgary Flames
nhl 03:30 NHL : Colorado Avalanche vs Dallas Stars
nhl 04:00 NHL : Vancouver Canucks vs Edmonton Oilers
netball 19:30 Netball International : England vs. Uganda
rugby 16:50 Rugby Union TC ’22: Pumas vs WP XV
rugby 18:55 Rugby Union TC ’22: Griquas vs Bulls
volleyball 14:15 FIVB World Championship Women : Italy (W) vs. Japan (W)
volleyball 15:00 FIVB World Championship Women : Thailand (W) vs. Germany (W)
volleyball 16:30 PlusLiga : Czarni Radom vs Zawiercie
volleyball 17:00 FIVB World Championship Women : China W vs Puerto Rico W
volleyball 17:30 IVB World Championship Women : Turkey (W) vs. Canada (W)
volleyball 18:00 Champions League : Hebar Pazardzhik vs. CS Arcada Galati
volleyball 18:45 PlusLiga : Barkom vs Rzeszow
volleyball 18:50 IVB World Championship Women : Serbia vs Dominican Republic
volleyball 20:05 IVB World Championship Women : Belgium vs Argentina
volleyball 20:30 FIVB World Championship Women : USA (W) vs. Poland (W)
volleyball 21:00 PlusLiga : Belchatow vs Bielsko-Biala
volleyball 00:00 Women’s : Iowa vs. Purdue
volleyball 00:00 Women’s : Florida vs. Tennessee
volleyball 02:00 Women’s : University of Wisconsin (Madison) vs. Indiana
volleyball 02:00 Women’s : TCU vs. Texas
volleyball 02:00 Women’s : Auburn vs. Louisiana State University
volleyball 02:00 Women’s : Miami vs. Florida State
volleyball 03:00 Women’s : Oklahoma vs. Baylor
Thursday - Oct 6th, 2022
tv 21:00 Station 19 – Season 6, Episode 1
tv 21:00 Young Sheldon – Season 6, Episode 2
tv 21:00 Law & Order – Season 22, Episode 3
tv 21:00 Hell’s Kitchen – Season 21, Episode 2
tv 21:00 Walker – Season 3, Episode 1
tv 21:00 Enamorándonos – Season 3, Episode 154
tv 21:00 Jersey Shore: Family Vacation – Season 5, Episode 28
tv 03:00 Grey’s Anatomy – Season 19, Episode 1
soccer 11:00 Friendly : Serbia U17 vs Slovenia U17
soccer 12:00 Ethiopia Premier League : Mebrat Hayl (EEPCO) vs Kedus Giorgis
soccer 15:00 Ethiopia Premier League : Legetafo Legedadi vs Dire Dawa Kenema
soccer 17:00 Jordan League : Shabab Al Ordon vs Moghayer Al Sarhan
soccer 18:45 UEFA Europa League/Conference League : Simulcast
soccer 18:45 UEFA Europa League : Zürich vs PSV
soccer 18:45 UEFA Europa League : HJK vs Ludogorets
soccer 18:45 UEFA Europa League : Malmö FF vs Union Berlin
soccer 18:45 UEFA Europa League : Sheriff vs Real Sociedad
soccer 18:45 UEFA Europa League : Omonia Nicosia vs Manchester United
soccer 18:45 UEFA Europa League : Sturm Graz vs Lazio
soccer 18:45 UEFA Europa League : Crvena Zvezda vs Ferencváros
soccer 18:45 UEFA Europa League : Monaco vs Trabzonspor
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Anderlecht vs West Ham United
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Silkeborg vs FCSB
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Lech Poznań vs Hapoel Be’er Sheva
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Slovácko vs Nice
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Dnipro-1 vs Vaduz
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Molde vs Shamrock Rovers
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Sivasspor vs Ballkani
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Pyunik vs Žalgiris
soccer 18:45 Women’s Friendly : Netherlands vs Zambia
soccer 19:00 World Cup Qualification Women : Portugal (W) vs. Belgium (W)
soccer 19:30 Jordan League : Aqaba vs Ma’an
soccer 20:00 Peru Primera Division : Sport Boys Association vs. Alianza Atletico
soccer 20:15 World Cup Qualification Women : Wales (W) vs. Bosnia and Herz. (W)
soccer 20:35 World Cup Qualification Women : Scotland (W) vs. Austria (W)
soccer 20:45 Poland Ekstraklasa : Piast Gliwice vs Raków Częstochowa
soccer 21:00 UEFA Europa League/Conference League : Simulcast
soccer 21:00 UEFA Europa League : Arsenal vs Bodø / Glimt
soccer 21:00 UEFA Europa League : Rennes vs Dynamo Kyiv
soccer 21:00 UEFA Europa League : Fenerbahçe vs AEK Larnaca
soccer 21:00 UEFA Europa League : Roma vs Real Betis
soccer 21:00 UEFA Europa League : Sporting Braga vs Union Saint-Gilloise
soccer 21:00 UEFA Europa League : Midtjylland vs Feyenoord
soccer 21:00 UEFA Europa League : Freiburg vs Nantes
soccer 21:00 UEFA Europa League : Olympiakos Piraeus vs Qarabağ
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Hearts vs Fiorentina
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Rīgas FS vs İstanbul Başakşehir
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Villarreal vs Austria Wien
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Köln vs Partizan
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : AZ vs Apollon
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Gent vs Djurgården
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Slavia Praha vs CFR Cluj
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Basel vs Slovan Bratislava
soccer 00:00 Argentina Primera División : Lanús vs Argentinos Juniors
soccer 00:00 Argentina Primera División : Huracán vs Talleres Córdoba
soccer 00:00 Brazil Brasileirão : Palmeiras vs Coritiba
soccer 00:00 Brazil Brasileirão : Avaí vs Botafogo
soccer 00:30 Colombia Primera A : Atlético Bucaramanga vs Rionegro Águilas
soccer 01:00 Brazil Brasileirão : América Mineiro vs São Paulo
soccer 02:30 Argentina Primera División : Gimnasia La Plata vs Boca Juniors
soccer 03:00 Colombia Primera A : Atlético Nacional vs Medellín
cricket 09:30 1st ODI : India vs South Africa
cricket 05:00 T20 Asia Cup Women : Bangladesh W vs Pakistan W
tennis 04:00 ATP500 ’22: Japan Open D4 AM
tennis 04:00 ATP Tennis Rakuten Open Round of 16
tennis 05:00 Table Tennis WTT Team Championships Finals 2022
tennis 06:00 ATP World Tour 500 – Tokyo
tennis 08:00 ATP500 ’22: Astana Open D4 AM
tennis 09:00 Table Tennis WTTC Finals ’22: D7 R16 / QFs
tennis 10:00 ATP World Tour 500 – Astana
tennis 11:00 ATP500 ’22: Japan Open D4 PM
tennis 11:00 ATP Tennis Rakuten Open Round of 16
tennis 12:00 WTA 500: Ostrava
tennis 13:30 Table Tennis WTTC Finals ’22: D7 R16 / QFs
tennis 14:00 ATP500 ’22: Astana Open D4 PM
tennis 20:00 WTA 500 – AGEL Open
trophy 21:00 Futsal World Cup Quali. : Portugal vs. Belarus
mma 07:15 Combat Sports Judo IJF World Tour | Mondiali | Tashkent 1st day
mma 14:00 Combat Sports Judo World Championships | 90 min
mma 19:00 EFC 98: Djikasa vs Mbuyi
golf 13:30 Open de Espana 1st day
golf 18:30 Shriners Hospitals for Children Open
golf 23:00 Shriners Children’s Open: Featured Groups (First Round)
golf 23:30 LPGA ’22 MEDIHEAL Champs D1
golf 05:00 LIV Golf Invitational Series Stonehill – Day 1
snooker 07:30 Hong Kong Masters | Quarter finals : Mark Selby vs Marco Fu
snooker 13:00 Hong Kong Masters | Quarter finals : Neil Robertson vs Zhao Xintong
nfl 02:15 NFL : Indianapolis Colts vs Denver Broncos
basketball 17:30 Polish Basketball League : Zielona Gora vs Czarni Slupsk
basketball 20:00 Euroleague : Lyon-Villeurbanne vs Olimpia Milano
basketball 20:00 Euroleague : Panathinaikos vs Real Madrid
basketball 20:05 Euroleague : Maccabi Tel Aviv vs Zalgiris Kaunas
basketball 20:30 Euroleague : Bayern vs Fenerbahce
basketball 20:30 Euroleague : Valencia vs Baskonia
nba 18:00 NBA : Milwaukee Bucks vs Atlanta Hawks
nba 01:30 NBA : Brooklyn Nets vs Miami Heat
nba 02:00 NBA : San Antonio Spurs vs Orlando Magic
nba 04:00 NBA : Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves
trophy 08:00 Sailing / Boating Surf: EDP VISSLA Pro Ericeira
cycling 14:50 Great Piedmont Cycling
darts 20:00 World Grand Prix – Day 4
handball 18:45 Champions League : Elverum vs Barcelona
handball 18:45 Champions League : SC Magdeburg vs Wisla Plock
handball 18:45 Champions League : SC Szeged vs. Aalborg Haandbold
handball 19:05 Germany Bundesliga : Konferenz
handball 19:05 Germany Bundesliga : Rhein-Neckar Lowen vs. GWD Minden
handball 19:05 Germany Bundesliga : TSV Hannover Burg. vs. HSV Hamburg
handball 19:05 Germany Bundesliga : HC Erlangen vs. Bergischer HC
handball 19:05 Germany Bundesliga : HSG Wetzlar vs. TVB Stuttgart
handball 20:45 Champions League : Paris Saint-Germain vs. HC PPD Zagreb
handball 20:45 Champions League : Vive Kielce vs Kiel
horse 13:30 Live Racing from Exeter, Ayr and Thurles Race Meeting
horse 13:30 Live racing from around the UK Race Meeting
horse 18:00 Live Racing from Chelmsford Race Meeting
hockey 11:00 Russia KHL : Admiral Vladivo. vs. Lokomotiv Yaroslavl
hockey 16:00 Russia KHL : Salavat Yulaev UFA vs. Metallurg Magnito
hockey 18:30 Russia KHL : Ak Bars Kazan vs. Avtomobilist Yek.
hockey 19:00 Sweden SHL : Brynas IF vs. Leksands IF
hockey 19:00 Sweden SHL : Farjestads BK vs. Rogle BK
hockey 19:00 Sweden SHL : Linkopings HC vs. IK Oskarshamn
hockey 19:00 Sweden SHL : Malmo IF vs. Lulea Hockey
hockey 19:00 Sweden SHL : HC Orebro vs. HV 71
hockey 19:00 Sweden SHL : Skelleftea AIK vs. Timraa IK
hockey 20:30 Elite League : Sheffield vs Guildford
nhl 01:00 NHL : Montreal Canadiens vs Ottawa Senators
nhl 01:00 NHL : New York Islanders vs New Jersey Devils
nhl 01:00 NHL : St. Louis Blues vs Columbus Blue Jackets
nhl 01:00 NHL : Tampa Bay Lightning vs Florida Panthers
nhl 02:00 NHL : Minnesota Wild vs Chicago Blackhawks
nhl 03:00 NHL : Los Angeles Kings vs Vegas Golden Knights
rugby 21:00 Rugby Union Pro D2 : US Montalbanaise vs. Biarritz Olympique
volleyball 15:00 World Championship Women : Brazil W vs Puerto Rico W
volleyball 16:30 I. Liga : Mickiewicz Kluczbork vs Astra Nowa Sol
volleyball 18:45 PlusLiga : Cuprum vs PWSZ Nysa
volleyball 20:00 World Championship Women : China W vs Netherlands W
volleyball 21:00 PlusLiga : Slepsk Suwalki vs Gdansk
volleyball 02:00 Women’s : Nebraska vs. Michigan State
trophy 18:00 Winter Sports Curling National Grand Slam Men’s and Women’s Draw 10
trophy 19:00 WaterPolo Adriatic League : VK Jug Co vs. VK Primorac Kotor
trophy 00:00 Winter Sports Curling National Grand Slam Men’s and Women’s Draw 11
trophy 02:00 Winter Sports Curling National Grand Slam Men’s and Women’s Draw 12